Sedací soupravy
Papasany
Zákaznická linka: 775 540 115
E-mail: info@lepsizahrada.cz
Vyhledat zboží
  •  
  •  

Přečtěte si názory a zkušenosti ostatních na ratanové křeslo - papasan:Ladislava S.: "Vypadá krásně, určitě je moc pohodlné a krásně se v něm lenoší. Potah je moc hezký, polstrování akorát barvičky a motiv také pěkný. Gratuluji to se vám povedlo. "

Renata Z.: "Už sám jeho název je exotický. Evokuje teplé kraje, dovolenou, posezení pod širým nebem."

Gabriela N.: "Toto kreslo má moja známa a stále keď som u nej na návšteve tak si v ňom rada posedím. Je veľmi pohodlné. Máme malú dcérku a tá si v ňom tiež rada poležká:)"

Gabriela P.: "Kreslo majú moji svokrovci a je veľmi obľúbené v celej rodine. Stále má kto v ňom sedieť. A je veľmi dobré aj pre malé bábetká. "

Vladimíra K.: "Má pestrý potah,který rozzáří pokoj. Ratan je materiál,který se dobře ošetřuje."

Petr I.: "Líbí se mi pro možnost pohodlného sezení, ideální pro relax :-)"

Vladimír M.: "Jednoduše........líbí se mi."


Svatava M.: "Je lehké, přenosné, přírodní. Každý si najde svůj motiv."

Klára: "Pohodlné, mekoučké, příjemně vás obejme, když se posadíte, prostě je nej:)"

Michal Š.: "Nyní zařizujeme obývací pokoj v retro stylu a moc se tam hodí. Podobné křeslo mají naši známí a víme, že je pohodlné."

Jana N.: "Toto křeslo se mi líbí už delší dobu. O jeho zakoupení uvažuji."

Dana F.: "Křeslo se mi moc líbí. Má neobvyklý, moderní tvar, který přímo láká si na něm pohovět. Polstr je dostatečně vysoký a je vidět, že je měkkoučký. Člověk se do něj může schoulit jako do pelíšku."

Miroslava N.: "Křeslo papasan se mi líbí,je lehce přenosné,zajímavě a jednoduše vyřešené a ratan je můj oblíbený materiál."

Jiří F.: "Mě se líbí, že je dělaný z přírodních materialů se zajimavím vzhledem."


Papasan tmavý 100 cm bílý polstr

Iveta Š.: "Líbí se mi proto, že je to léty osvědčený model, vyzkoušený generacemi."

Klára O.: "Mám ráda ratanový nábytek a v tomto křesle se velmi dobře sedí."

Helena N.: "Nádherně se v něm sedí, protože jsem si to na podobném křesle vyzkoušela. Tělo se krásně uvolní, sedí se v něm opravdu pěkně."

Zuzana K.: "Je tradiční a zároveň moderní."

Kateřina G.: "Měla jsem možnost v křesle sedět u kamarádky a je velmi pohodlné, mám ráda ratan, proto se mi křeslo velmi líbí."

Katka Š.: "Křeslo je velice pohodlné a útulné. :) Je také však větších rozměru, tudíž je na něj potřeba více místa."

Ivona T.: "Líbí se mi nábytek ze dřeva a barva potahů. Na první pohled poholdlné, jen se stočit a zchrupnout."


Klára P.: "K tomuto křeslu nemám žádné výhrady, moc se mi líbí, zdá se být velice pohodlné, takové "mazlivé", ideální pro relax, třeba s knížkou v ruce. Moc se mi líbí."

Dana T.: "Z vlastní zkušenosti vím, že toto křeslo je úžasně pohodlné. Na posezení s knížkou asi ani není lepší. Jen ty dezény bych vabrala jiné."

Dana M.: "Vypadá a je velmi pohodlný a přímo vybízí k odpočinku. Nevytkla bych nic, snad jen, že by se mi o něco málo více líbila konstrukce ze světlého ratanu."

Šárka K.: "Křeslo je neuvěřitelně pohodlné, výborně se v něm čte i trochu schrupne. Slabinou jsou některé vzory potahů."

Hana B.: "Je krásně měkké, člověk se do něj pohodlně usadí a je naprosto spokojen. Není vhodné asi pro staré lidi, špatně by sem ji z něj vstávalo."

Marie K.: "Ratanový nábytek se mi moc líbí, navíc toto křeslo je velmi pohodlné"

Markéta M.: "Mi se líbí, protože je takové útulné, na posezení s knížkou anebo s přáteli úžasné. Je měkké, pohodlné, do rodinného baráčku tak akorát."


Kaja S.: "Je fajn mit takove křeslo. Na lenošení nebo pro návštěvy."

Simona T.: "Ratanové křeslo papasan je zajimavé provedením a vhodné k umístění kdekoliv. S polstrem se krásně doplňuje a vyzařuje z toho domácí pohoda. "

Daniela S.: "Je pohodlné, prostorné, působí v interiéru teple a měkce. "

Aleš T.: "Přírodní materály jsou nadčasové a krásné. A toto křeslo svádí k posezení, poležení, zkrátka k lenošení."

Alena B.: "Křeslo se mi líbí pro jeho prostornost a pohodlnost, hodilo by se na chalupu."

Anna S.: "Da se v nem cist knizka, divat se na televizi, zdrimnout si u tv a vzdy je v nem cloveku prijemne a citi se velice bezpecne :-)"

Edita U.: "Líbí se, že je z přírodního materiálu. Co mi vadí je pouze, že nelze sedět příměji. Ale na odpočinek fajn."


Zdenek B.: "Je naprosto pohodlné. Není asi vhodné do malých bytu, zabírá dosti místa."

Renata E.: "Tak přesně takové křesílko jsme měli (papasan bílý) a pro mě to byl nejoblíbenější "osobní prostor". My jsme mu říkali důvěrně "papasánek" :) Mně vyhovovalo tím, jak je prostorné, pro jakýkoliv způsob sezení, včetně meditačního."

Michaela F.: "Tvarově je pohodlné, polštář měkký, výška akorátní, rozměry velké, co víc si pro relax přát."

Simona J.: "Celkově mám v oblibě tento druh křesel již od doby, co jsem si do něj poprvé sedla v obchodě. Podlě mě jedno z nejpohodlnějších posezení vůbec. Navíc mi přijde velmi moderní a vhodné do jakékoli domácnosti."

Milana J.: "Je super na zahradu do altánku."

Vlaďka Š.: "Mě se toto křesílko mooooc líbí, protože mám moc ráda ratanové věci, jsou jednoduché a funkční a moc hezké. Myslím, si že spoustu lidí uchvádí jeho jednoduchost a pohodlost. Není nad to, když se po práci uvelebíte v takovémto křesílku…"

Jitka K.: "Křeslo papasan je moc pohodlné jak na normální sezení, tak i na lenošení "v klubíčku":-)"


Papasan tmavý 100 cm modré kopretiny

Jitka G.: "Mě se líbí, protože je pohodlné a stejný názor má evidentně i moje kočička...:-)"

Klára S.: "Presně takové ratanove kresilko má jedna známa, pokazde kdyz jdu k ni,tak si musim sednout ,je tak pohodlne a jsem snim tak klidna odpocinuta ,dobra na relax ci si vzit knizku a pohodlne cist nebo jen tak se na ni valet."

Jana Z.: "Miluji výrobky z ratanu. Tyto křesla se velice dobře udržují, jsou velice pohodlná, což je vidět na první pohled. Jediné co mi někdy vadí je to, že by mohli být potahové látky méně křiklavé."

Vojtěch Š.: "Hezký tvar, křeslo vhodné do jakéhokoliv interiéru."

Odřiška B.: "KŘESLO SE MI LÍBÍ .KDYŽ MA DCERA CHODILA DO 1 TŘÍDY KAŽDÝ DEN JSEM JI ČEKALA NA VRÁTNICI KDE MĚLI TYHLE KŘESLA A MOC DOBŘE SE V NICH SEDĚLO."

Monika V.: "Kamarádka má stejné křesílko a když přijdu na kávičku,vždy je moje! na pohled pěkně vypadá a je velmi pohodlné,kávička mi v něm moc chutná…"

Vítězslava U.: "Toto křeslo má moje kamarádka tak znám jeho přednosti. Je pohodlné, libí se mi design křesla, je praktické. Je taky lehké, aby se dalo přenášet bez problému na jiné místo."


Milena B.: "Papasan se mi moc líbí. Evokuje pohodlí, relax, odpočinek v přírodním a vkusném materiálu."

Jana M.: "Do svého nového domečku si jej určitě koupím. Líbí se mi na první pohled pohodlnost, materiál, funkčnost lebedění si."

Petr K.: "Přírodní materiál vypadá velmi příjemně, myslím, že bych v něm často usnul a sotva bych dokoukal nějaký film. Jen málokomu z lidí, které znám, se nelíbí."

Josefa B.: "Hodí se do jakékoliv místnosti, rozjasňuje interiér a dodává mu eleganci. Působí na mě elegantně. Je to takový pelíšek…"

Lucia Š.: "Kreslo je veľmi príjemné a skvele sa v ňom oddychuje. Dokonce si na ňom posedia aj väčšie váhy a vydržalo aj hopsanie môjho syna :)"

Jana B.: "Líbí se mě z důvodu, že velice ráda čtu a potřebuji k tomu pohodlí. Tohle křeslo mi ho nabízí, je velké, pohodlné a i jako doplněk hezké."

Lenka B.: "Líbí se mi na něm neobyklost, je kulaté a jiné než všechna ostatní. Pro starší lidi může být ale nepohodlné z hlediska vstávání z něj."


Martina Š.: "Je to prostě luxusní a pohodlné křesílko :-)"

Karel L.: "Líbí se našim hafanům, strašně rádi se vněm povalují. Hafani jsou dva a pořád se o křeslo hádají."

Kateřina B.: "Mám ráda přírodní materiály a papasan je velmi pohodlný nejen pro lidi, ale v oblibě ho má i náš kocour :) Líbí se mi polohovatelnost a design."

Zdeňka K.: "Už jsem v tomto křesle v obchodě seděla a musím říct,že je bezva.Je prostě na lenošení jako stvořené,můžeme si skrčit nožky,schoulit do klubíčka a odpočívat."

Iva D.: "Je to příjemný způsob relaxace. S knihou v ruce se dá v tomto křesle krásně odpočívat."

Monika L.: "Křeslo musí být velmi pohodlné, hodí se téměř do každého interiéru. Žádné výhrady, opravdu úžasné pro relax :-)"

Jitka M.: "Papasan se mi líbí od prvního okamžiku, kdy jsem ho viděla a stále si ho přeji. Musí v něm být skvělý relax."


Denisa D.: "Křeslo papasan se mi líbí, protože mi připomíná pelíšky pro pejsky.Jedno máme na verandě, vždy se já,ale i ostatní členové rodiny po práci na zahrádce v tomto křesle scholíme právě jako pejsek ve svém pelíšku."

Karel L.: "Křeslo máme v dětském pokojíku, přítelkyně v něm kojí syna a sedáváme v něm když čekáme než usne .Je velmi pohodlné."

Jakub V.: "Myslím si, že toto křeslo se dekoračně hodí do každé moderně vybavené místnosti. Na druhou stranu když se chystáte uvelebit zazní skřípavý zvuk, ale to každý vydrží, aby si dopřál chvilku pohodlí."

Martina V.: "Toto křeslo je skvělé a úžasné už celá léta, krásně se v něm sedí i válí a čte. A je inspirací pro mnoho různých činností, každému, kdo ho doma nemá, musí chybět, stejně jako mně."

Markéta H.: "Mě se líbí a strašně moc, už dlouho po něm toužím. Jednou jsem ho vyzkoušela na návštěvě, je krásně pohodlné, moc dobře se v něm sedí, je to naprostý relax."

Petra S.: "Je to velice pohodlné a moderní křeslo,které má mnoho využití.Jak do zimní zahrady tak na terasu či jen tak do obýváku."

Hana K.: "Líbí se mi protože,se v něm dobře sedí a také že není zas tak drahý.Jinak bych mu nic nevytkla."


Kateřina S.: "Křeslo papasan se mi moc líbí,protože je pohodlné a jde na něm v klidu relaxovat.Má sestra ho má v ložnici a jen ho všem doporučuje."

Vlasta H.: "Připadá mi velmi pohodlné, úplně se vidím, jak bych se do něj schoulila jako kočka. Někomu může možná vadit, že zabere moc místa."

M. K.: "Křeslo je pěkný kus nábytku, neobyčejného vzhledu, pro pohodlné odpočívání."

Jana S.: "Na křeslu se mi líbí, že je pohodlné a můžu se v něm stočit do klubíčka jako kočka..:-). Je jako pelíšek. Ale trochu nešikovné je uchycení ke spodní části, je takové nestabilní. A myslím, že i větší výběr motivů polstru by mu přidal body. "

Tomáš S.: "Především je lehké, snadno přenosné a zároveň odolné. "

Viera K.: "Křeslo Papasan má přitažlivý vzhled a přímo láká na posezení v něm. Moc se mi líbí."

Zdeňka J.: "Křeslo papasan je úžasně pohodlné a celkově se mi líbí. Úžasně by se mi hodilo do mého studentského pokoje. Bohužel na něj nejsou penízky, jinak bych si ho už dávno pořídila. :-)"


Milan B.: "Velmi pohodlné a dá se v něm téměř i ležet. Máme rádi výrobky z ratanu a jsme s nimi velmi spokojení."

Papasan růžový mozaika 100 cm + polštářek zdarma

Kamil S.: "Hlavně je to přírodní materiál , a těch je dnes bohužel používáno pomálu."

Marcela J.: "Mě se líbí proto, že už od pohledu je plné relaxace, pohodlí a lenošení a designově se hodí prostě všude."

Žaneta P.: "Na tomto křeslu se mi líbí jeho funkce, protože při posedu do něj si člověk odpočine po těžkém dnu z práce, nebo se do něj s dekou a sklenkou červeného vína příjemně zachumlá."

Pavol I.: "Toto kreslo je pohodlné a rád sa na nom v čajovni vyvalujem."

Ladislav R.: "Měl jsem možnost si v podobném "ustlat" a byla to paráda!"

Jan L.: "Je velmi pohodlne, ale na druhou stranu prumer je pomerne velky, tudiz se nehodi do mensiho bytu."


Leona M.: "Mám ráda ratan a papasan je děsně pohodlný. Koupila jsem si ho, nemám nic co by se mi na něm nelíbilo."

Jarmila B.: "Je moooc pohodlny pro odpocinek u krbu s knizkou v ruce, koupila jsem si ho."

Martina H.: "Úžasný doplněk do bytu, Zajistí dokonalou relaxaci po náročném dni."

Věra P.: "Je neskutečně pohodlné, vzbuzuje podvědomně určitý pocit bezpečí. Vypadá designově. Člověk se může pohodlně uvelelbit aniž by mu vadily zbytečná opěradla."

Kateřina H.: "Toto křeslo jsem si toužila koupit již delší dobu, jde předevšim o neskutečně příjemné posezení. Křeslo milují i děti, které v něm mohou do určitého věku i spát a v neposlední řadě můj pes."

Martin P.: "Neznám člověka který by měl negativní názor po vyzkoušení jak se v něm sedí."

Zuzana R.: "Páči sa mi pre jeho zaujímavý dizajn , pre jeho možnosť pohodlne sa usadiť bez akehokolvek obmedzovania :-) "


Drahoslava L.: "Křeslo má krásný estetický tvar, už jsem si ho vyzkoušela na návštěvě u dcery a velice mě nadchlo."

Šárka P.: "Už jsem jednou takovéhle křeslo měla. Na terase v létě jsem se schoulila, pozorovala západy slunce a bylo mi moc krásně. Pro moji postavu je ideální na čtení knížky. "

Iveta K.: "Kreslo je pohodlne, krasne se da do neho schoulit a cist si nebo sledovat film. Avsak pri nahlem pohybu je mozny i pad :)"

Anna T.: "Vase kreslo ma zaujalo na prvy pohlad, ma originalny vzhlad.Jemne dycha prirodou.Určite vola po pohodliu.Krasny produkt."

Stanislav K.: "Už jedno mám a je super. Nic nelze vytknout."

Jarka S.: "Mám ho vyzkoušené (u kamarádky) a vím, že je velice pohodlné. Má tu výhodu, že je nejen vhodné do pergol či zimních zahrad, ale stává se i nepřehlédnutelným doplňkem v domě."

Marie Z.: "Toto křeslo je ideální pro relaxaci,odpočinek je opravdu pohodlné a dá se na něm i zdřímnout,mám to opravdu vyzkoušené."


Terezie P.: "Mě se líbí již dlouho a uvažuji, že si ho pořídím do zahrady. Zkoušela jsem, dá se v něm sedět i ležet-prostě havaj :)"

Eva K.: "Přitahuje všechny a tak je o něj občas doma boj. Samotné polstrování jde položit na zem místo matrace a vyspí se na něm příležitostně malé dítě."

Marta P.: "Papasan se mi líbí, protože je to pohodlné křesílko určené k relaxaci a odpočinku. Je lehké, dá se přenášet a využít na venkovní terase ke slunění."

Lucie V.: "Toto křeslo je můj sen, líbí se mi že se na něm dá sedět více způsoby, dá se na něm i lehnout a dobře vypadá. Jediné co se mi na něm nelíbí je jeho cena, protože momentálně si ho prostě nemůžu dovolit :-("

Veronika K.: "Papasan jsem vyzkoušla u jedné mé známe kamarádky. Křeslo je dokonalé na chvilku vypnutí."

Petra B.: "Papasan pro mě předstaje dokonalé pohodlí, relaxaci, odpočinek, útěk od rutiny."

Jitka P.: "Moc se mi líbí ratanové věci a nábytek,je můj sen si udělat byt do tohoto krásného stylu,stále se kochám na internetu jak je to krásné.Myslím si,že v dnešní době mnoho lidí preferuje ratan."


Jana M.: "Na tomto křesle se super odpočívá a je moc pohodlné,ale není moc vhodné pro malé děti,které chvilku neposedí - křeslo se rádo převrací a také si skřípou mezi stojan a křeslo prsty."

Simona P.: "Ratanové křeslo nabízí příjemné posezení, je v něčem zvláštní, nesedíte ani na židli, ani na sedačce ani v křesle, sedíte prostě v příjemném ratanovém křesílku, můžete si tam i lehnout a příjemně odpočívat."

Milada O.: "Je skvělé, dobře se v něm relaxuje. Mám už druhé. To první si zabral náš pes a ten je v něm celý den."

Tomáš S.: "Toto křeslo se mi líbí z důvodu, že má velmi podobné vlastnosti jako má sedací vak či pytel. Pro sezení je velmi příjemný a člověk má prostor kolem sebe se "uvelebit" do polohy, kterou považuje za vhodnou."

Alena M.: "Moc se mi toto křeslo líbí, seděla jsem v něm u kamarádky a sedí se v něm moc příjemně. Moc po něm od té doby toužím. "

Veronika Š.: "Papasan se mi moc libí, i pro jeho pohodlí, ale i vsestrannost..... Co me mrzi je to, ze zabere hodne mista."

Soňa A.: "Dobrý den, je velice pohodlný a člověku se prostě nechce vstát...koupila jsem si jeden před pár dny a manžel - ač moc nesouhlasil s koupí - na něm okamžitě "ležel" a nechtěl mě pustit sednout."


Michaela Š.: "Ratanová křesla mne osobně se velmi líbí, máme je už ozkoušené u maminky doma. Nejvíce je miluje náš malý syn, má to spíš jako takové lehátko. Výhodou je pohodlné sezení, které hraničí s pololehem. "

Jan M.: "Křeslo je pohodlné, odpočinkové. Myslím, že by mělo mít o něco vyšší opěrkovou část. "

Jan L.: "Pohodlné, mohu se v nem uvelebit a poposedavat tak, jak je mi to zrovna píjemné."

Pavel D.: "Je to moc hezký, stylový a hlavně pohodlný kus nábytku. Ochutnal jsem u známých a musím doporučit!"

Petra Ř.: "Je pohodlný, příjemný, hodí se kamkoliv. Jediný zápor je, pokud je někdo vyšší a nemůže si opřít pohodlně hlavu-)"

Eva Z.: "Papasan je úžasně pohodlný, člověk se v něm může schoulit a odpočívat, dětí si do něj u televize vleze klidně několik na jednou. Ratan je navíc nádherný materiál, který se hodí k jakémukoliv stylu domácnosti. "

Šárka M.: "Líbí se mi z důvodu vyloženě sobeckého - je to lenošníček - všichni z rodiny by se v něm zatulili a byl by chvíli klid. Super relax jak pro spící, tak i kolemchodící."


Jan D.: "Toto křeslo je je velice pěkné designově vyřešené, osobně mám raději nábytek z přírodního materiálu, velkou výhodou myslím je i jeho velikost, v tomto křeslo bych moc rád usínal u TV."

Nepřihlášený

Zákazník
Jméno:
Heslo:

VÁŠ KOŠÍK

Zobrazit košík
Váš košík je prázdný.

Celkem s DPH: 0 Kč


PROVĚŘENÝ E-SHOP

31633163 produktů z ratanu skladem
produktů skladem
100 %100 % spokojených zákazníků
spokojenost zákazníků
11.11. rokem na trhu ratanového nábytku
rokem na trhu

ZAVOLÁME VÁM!

Chcete poradit? Zadejte váš telefon a my se vám ozveme.
Zavoláme zpět! Zadejte telefon.

+420


NEJPRODÁVANĚJŠÍ:
Polstr na křeslo Bahama látka vínový motivPolstr na pohovku Kina / PelangiZávěsné relaxační křeslo TARA, zelený sedák
MOŽNOSTI PLATBY

Dobírkou
Bankovní účet (Fio)
Hotově při odběru
Kartou on-line
GoPay metody
  Možnosti platby

DOPRAVA A PLATBY >

STAV OBJEDNÁVKY
Sledujte stav
objednávky on-line!
  Zobrazit kontakty

SLEDOVÁNÍ OBJEDNÁVKY >

Ratanový nábytek - blog Zobrazit Facebook stránku Zobrazit Google+ stránku Zobrazit Youtube stránku
Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, pokud není uvedeno jinak.
Často hledáte: Ratanové papasany, Ratanový nábytek, Ratanové sedací soupravy, ratanová sedací souprava Bahama kurníky pro slepice, závěsné houpačky
Externí odkazy: Obrazy na zeď, Obrazy na zeď s hodinami, Ratanový nábytek, Nářadí a dílna, Ratanová křesla - papasany, DJ na svatbu
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen
zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Všechna práva vyhrazena. Lepsizahrada.cz 2011.